Успеси током школске 2015/16. године
Ђачки успеси - 2015/16.
недеља, 05. јун 2016, 17:44h

Српски језик - књижевна олимпијада

Име и презиме

Разред и одељење

Ниво такмичења

општинско

градско

републичко

Гарић Милица

7-3

1

1

2

Николић Оља

7-4

1

1

Квас Луција

8-1

2

3

Илић Анђелија

8-2

3

3

Милићевић Теодора

8-3

2

1

3

Боројевић Ања

8-3

директно

2

Лазаревић Милица

8-3

2

2

Недељковић Лука

8-4

директно

2

3

Вукајловић Јован

8-4

3

2

 

Српски језик и језичка култура

Име и презиме

Разред и одељење

Ниво такмичења

општинско

градско

републичко

Милићевић Тадија

5-3

2

3

Тасић Душица

5-4

3

Ђорђевић Душица

5-4

2

3

Ђорђевић Нина

6-2

2

Ћулафић Стефан

6-2

2

3

Ивановић Јана

6-2

3

1

Милиновић Ника

6-3

3

3

Ћурчин Теодора

7-1

3

Гарић Милица

7-3

3

Николић Оља

7-4

2

Гвоздић Миа

7-4

1

Гвоздић Ива

7-4

2

Милићевић Теодора

8-3

директно

3

Недељковић Лука

8-4

2

3

Српски језик - смотра рецитатора

Име и презиме

Разред и одељење

Ниво такмичења

општинско

градско

републичко

Танасковић Теодор

2

1

1

похвала

Квас Луција

8-1

1

Мајски песнички сусрети

Име и презиме

Разред и одељење

Ниво такмичења

општинско

градско

републичко

Бијелић Милица

3-2

похвала

Косовић Миа

7-3

похвала

Читалачка значка

Име и презиме

Разред и одељење

Ниво такмичења

општинско

Рајковић Тара

1-1

поштовани говорник и писар

Јовановић Миа

3-2

поштовани говорник и писар

Гарић Милица

7-3

поштовани говорник и писар

Јекић Анђелија

7-3

поштовани говорник и писар

Павићевић Јефимија-Јана

8-1

поштовани говорник и писар

Милићевић Теодора

8-3

поштовани говорник и писар

Енглески језик

Име и презиме

Разред и одељење

Ниво такмичења

општинско

градско

републичко

Боројевић Ања

8-3

3

4

Немачки језик

Име и презиме

Разред и одељење

Ниво такмичења

општинско

градско

републичко

Брајовић Софија

8-1

3

Кнежевић Ана

8-2

3

Географија

Име и презиме

Разред и одељење

Ниво такмичења

општинско

градско

републичко

Марковић Вања

8-4

2

2

Mатематика

Име и презиме

Разред и одељење

Ниво такмичења

општинско

градско

републичко

Маџаревић Јана

3-1

2

Стојановић Огњен

3-3

2

Соломун Лука

3-3

2

Матић Ленка

4-1

1

Јованчић Вукашин

4-1

2

Стевановић Петар

5-2

3

Ђорђевић Душица

5-4

3

Тасић Душица

5-4

3

Стојановић Петар

6-3

3

Брајовић Софија

8-1

1

Невајда Лука

8-1

3

Биологија

Име и презиме

Разред и одељење

Ниво такмичења

општинско

градско

републичко

Вукашиновић Елена

5-1

директно

3

Марковић Тијана

5-1

директно

Тасић Анђела

5-4

директно

3

Тасић Душица

5-4

директно

Ивановић Јана

6-2

директно

2

Маџаревић Тара

6-2

директно

Ђорђевић Никола

6-2

директно

1

Стојковић Михајло

6-4

директно

1

Букумира Андреј

6-4

директно

Букумира Давид

7-2

директно

Гарић Милица

7-3

директно

3

Кртинић Марија

7-3

директно

3

Гвоздић Миа

7-4

директно

2

Тасић Емилија

8-2

директно

Гашић Сашка

8-2

директно

Тубић Симонида

8-4

директно

3

Богићевић Лука

8-4

директно

Хемија

Име и презиме

Разред и одељење

Ниво такмичења

општинско

градско

републичко

Несторовић Никола

7-1

3

Чачић Марија

7-3

3

Историја

Име и презиме

Разред и одељење

Ниво такмичења

општинско

градско

републичко

Марковић Вања

8-4

1

3

Техничко и информатичко образовање

Име и презиме

Разред и одељење

Ниво такмичења

општинско

градско

републичко

Соломун Јана

6-2

2

Бијелић Кристина

6-3

3

Станковић Теодора

6-3

3

Пејчић Вук

6-3

1

Јовановић Алекса

7-2

1

"Шта знаш о саобраћају?"

Име и презиме

Разред и одељење

Ниво такмичења

општинско

градско

републичко

Захаријев Владимир

7-3

2

Јеремић Милица

5-2

3

Перић Јована

5-3

2

Дринчић Јана

5-3

2

Тановић Николина

5-3

2

Физичко васпитање

Име и презиме

Разред и одељење

Ниво такмичења

општинско

градско

републичко

Мале Олимпијске игре девојчице

3

1

3

Мале Олимпијске игре дечаци

3

1

2

Одбојка - Дечаци

5 и 6

5

Одбојка - Девојчице

7 и 8

9

Одбојка - Дечаци

7 и 8

4

Рукомет - Дечаци

7 и 8

1

3

Фудбал - Девојчице

5 и 6

3

Фудбал - Дечаци

5 и 6

5

Стрељаштво - Наталија Милетић

6-2

3

Атлетика

300 м - Станојевић Мила

6

4

800м - Чермељ Марко

6-3

3

Бацање кугле - Кристина Бјелић

6

2

Бацање кугле - Брајовић Софија

8-1

3

Бацање кугле - Кешељевић Здравко

8-4

2

Штафета 4x100 девојчице

5 и 6

2

Ателтика укупни пласман девојчице

5 и 6

5


Ликовна култура

Име и презиме

Разред и одељење

Ниво такмичења

општинско

градско

републичко

Рајковић Тара

1-1

учешће на градској изложби - Подршка породици

Дингарац Сандра

1-3

општинки конкурс за Васкршњи цртеж

Јовановић Mиа

2-1

општинки конкурс за Васкршња јаја

Вељаноски Алекса

3-1

похвала на конкурсу „Здрав осмех, здрави зуби“

Дедовић Тамара

3-2

похвала на конкурсу „Здрав осмех, здрави зуби“

Ђорђевић Неа

3-3

похвала на конкурсу „Здрав осмех, здрави зуби“

Булатовић Тијана

4-1

похвала на конкурсу „Здрав осмех, здрави зуби“

Ћурчин Катарина

4-1

похвала на конкурсу „Здрав осмех, здрави зуби“

Ђурица Марија

4-1

похвала на конкурсу „Здрав осмех, здрави зуби“

Миљуш Кристина

4-1

похвала на конкурсу „Здрав осмех, здрави зуби“

Матић Ленка

4-1

похвала на конкурсу „Здрав осмех, здрави зуби“

Ристић Наташа

5-2

похвала

Перић Јована

5-3

1.место -конкурс - безбедно о саобраћају

Шта знаш о Црвеном крсту и добровољном давалштву крви

Име и презиме

Разред и одељење

Ниво такмичења

општинско

градско

републичко

Екипа 4-2

4-2

3

Физика

Име и презиме

Разред

Ниво такмичења

општинско

градско

републичко

Андрија Плескоњић 

6

2

3

Бијелић Кристина

6

3

2

учешће

Петар Стојановић

6

3

учешће

Ника Милиновић

6

3

Павле Самарџић

6

3

Павле Самарџић

6

похвала

Страхиња Лазовић

7

1

Ђорђе Дангубић

7

2

Алекса Срдић

7

2

Никола Несторовић

7

3

Давид Букумира

7

похвала