Успеси наших ученика на општинским такмичењима
Ђачки успеси - 2016/17.
понедељак, 13. март 2017, 09:04h

Ученици наше школе су били врло успешни на општинским такмичењима и постигли су следеће резултате:

1. математика

Драгослав Петровић III3 - II место

Вук Радошевић IV1 - I место и пласман на градско такмичење

Јана Маџаревић IV1 - III место

Федор Вуксановић IV1 - III место

Лука Соломун IV3 - I место и пласман на градско такмичење

Вук Драговић IV3 - III место

Стефан Дингарац Vр - I место

Вукашин Јованчић Vр - II место

Коста Брајовић Vр - III место

Душица Ђорђевић VIр - I место

Јана Дринчић VIр - II место

Петар Стојановић VIIр - III место

2. биологија

Ленка Матић V1 - II место

Урош Трповски V1 - III место

Емилија Богдановић V3 - III место

Милош Миладиновић V3 - II место

Елена Вукашиновић VI1 - II место

Милица Античевић VI1 - II место

Тијана Марковић VI1 - III место

Јана Дринчић VI3 - I место

Лука Стојковић VII1 - III место

Мила Илић VII2 - I место

Никола Ђорђевић VII2 - III место

Милица Гарић VIII3 - III место

3. историја

Катарина Вучићевић VIII3 - пласман на градско такмичење

4. информатика и рачунарство

Јован Болић V2 - пласман на градско такмичење

Павле Георгијев VII2 - пласман на градско такмичење

5. физика

Јован Будрак VI2 - II место, пласман на градско такмичење

Душица Тасић VI4 - III место

Андрија Плескоњић VII2 - III место

6. географија

Никола Ђорђевић VIIр - пласман на градско такмичење

Јелена Бабић VIIIр - III место

7. књижевна олимпијада

Јана Ивановић VIIр - I место

Нина Ђорђевић VIIр - II место

Милица Миладиновић VIIр - II место

Павле Георгијев VIIр - III место

Милица Гарић VIIIр - директан пласман на Градско такмичење

Оља Николић VIIIр - директан пласман на градско такмичење

Миа Гвоздић VIIIр - III место

8. српски језик и језичка култура - граматика

Ленка Матић Vр - II место

Марија Глигорић Vр - II место

Немања Јовановић Vр - III место

Тадија Милићевић VIр - III место

Јана Ивановић VIIр - III место

Нина Ђорђевић VIIр - III место

Ника Милиновић VIIр - III место

Милица Гарић VIIIр - III место

Оља Николић VIIIр - III место

9. хемија

Петар Стојановић VII3 - II место, пласман на градско такмичење

Лука Стојковић VII1 - III место, пласман на градско такмичење

Милица Гарић VIII3 - III место

10. физичко васпитање

фудбал

ученици VIIр / VIIIр - III место

рукомет

ученици VIIр / VIIIр - III место