Прославили смо Дан школе
Галерија - Дешавања '17/18.
среда, 13. децембар 2017, 22:44h

Пригодном свечаношћу и приредбом, 30.X 2017. године прославили смо Дан наше школе – 58 година постојања и успешног трајања.

Заједничким радом и ангажовањем свих запослених, на челу са директором, дочекали смо и угостили родитеље, пријaтеље, наше драге колеге пензионере, као и представнике ГО Вождовац.

Наставници су са својим ученицима припремили приредбу под називом: ,,Не можемо чинити велике ствари, јер смо мали, али мале ствари стварамо са пуно љубави “

Ученици млађих разреда су кроз песму, рецитовање и глуму забавили госте, показали своје умеће и таленат, а избором песама упутили најлепшу и најважнију поруку свима да су снови, љубав и другарство осликани знањем нераскидиво повезани.

Захваљујемо се свима који су нам помогли да се наша свечаност успешно реализује. Посебну захвалност упућујемо Данијели Танасковић на изузетној помоћи у реализацији приредбе и дечје представе ,,Вашар у Тополи“.