Булевар славних
Ђачки успеси - 2017/18
петак, 01. јун 2018, 11:40h

Ученици наше школе су и ове године, показали изузетне резултате на такмичењима из свих предмета.....

Ученици наше школе су били врло успешни на општинским и градским такмичењима и постигли су следеће резултате:

1. хемија

Душица Тасић, VII4 – 3. место на  општинском и 1. место на градском такмичењу

2. енглески језик

Ника Милиновић, VIII3 –2. место на оштинском такмичењу и 2. место на  градском такмичењу,  на републичком такмичењу показала изузетне резултате

3. немачки  језик

Милица Миладиновић,  VIII2 – 2. место на оштинском такмичењу

4. математика

Душица Ђорђевић,VII4 – 1.местона општинском и  3. место на градском такмичењу

Душица Тасић, VII4  - 3. местона општинском такмичењу

Вукашин Јованчић,VI1- 2. место на општинском такмичењу

Петар Стојановић, VIII3-  3. местона општинском такмичењу

Стефан Дингарац, VI3 – 3. место на такмичењу Кенгур без граница и позив на финале

Тијана Спасић, V4- 3. место на општинском такмичењу

Младен Марковић, V4- 3. место на општинском такмичењу

5. географија

Анђела Павловић,  VIII3 –3. место на оштинском такмичењу

Никола Ђорђевић,  VIII2 –3. место на оштинском такмичењу

Софија Ђокић,  VIII3 –3. место на оштинском такмичењу

Јана Дринчић, VII3 – 1. место на општинском

Тадија Милићевић, VII3 - 2. место на општинском такмичењу

Михаило Вуковић, VII4 – 2. место на општинском

Тодор Ракић, VII4  - 2. место на општинском такмичењу

6. књижевна олимпијада

Тадија Милићевић, VII3 –  2. место на општинском такмичењу и 3. место на градском такмичењу

Јана Дринчић, VII3 – 2. место на општинском такмичењу и 3. место на градском такмичењу

Александра Радовановић, VII1 –2. место на општинском такмичењу и 2. место на градском такмичењу, пласман на републичко такмичење

Михаило Вуковић, VII4 – 3. место на општинском такмичењу

Тамара Филиповић, VIII2– 3. место на општинском такмичењу

Мила Илић,VIII2 – 3. место на општинском такмичењу и 3. место на градском такмичењу

Милица Миладиновић,  VIII2 – 1. место на оштинском такмичењу и 2. место на  градском такмичењу, пласман на републичко такмичење

Павле Георгијев , VIII2 – 1. место на оштинском такмичењу и 2. место на  градском такмичењу, пласман на републичко такмичење

Јана Ивановић , VIII2 – 1. место на оштинском такмичењу и 2. место на  градском такмичењу, пласман на републичко такмичење

Нина Ђорђевић, VIII2 – 1. место на оштинском такмичењу и 1. место на  градском такмичењу, пласман на републичко такмичење

7. српски језик и језичка култура - граматика

Федор Вуксановић , V1 – 2. место на општинском такмичењу

Наум Милиновић, V1 - 2. место на општинском такмичењу

Лука Соломун,V3- 3. место на општинском такмичењу

Тадија Милићевић , VII3 – 3. место на општинском такмичењу и 3. место на градском такмичењу

Ленка Матић , VI1 – 1. место на општинском такмичењу и 2. место на градском такмичењу

Ирина Радосављевић , VI1 –  2. место на општинском такмичењу

Милица Миладиновић, VIII2-  2. место на општинском такмичењу и 3. место на градском такмичењу

Нина Ђорђевић, VIII2-  3. место на општинском такмичењу и  3. место на градском такмичењу

Мила Илић,  VIII2-  3. место на општинском такмичењу и 2. место на градском такмичењу

Јана Ивановић, VIII2-  1. место на општинском такмичењу и 3. место на градском такмичењу

8. биологија

Тијана Спасић, V4 – 3. место на општинском такмичењу

Магдалена Ђокић,VI1 -  3. место на општинском такмичењу

Ленка Матић, VI1-  3. место на општинском такмичењу

Кристина Миљуш, VI1 - 2. место на општинском такмичењу

Вуковић Михаило,VII4 - 3. место на општинском такмичењу

Невена Милосављевић, VII4 – 3. место на општинском такмичењу

Петар Стевановић, VII2- 3. место на општинском такмичењу

Ника Милиновић, VIII3- 3. место на општинском такмичењу

Мила Станојевић, VIII4- 3. место на општинском такмичењу

Михаило Стојковић, VIII4- 3. место на општинском такмичењу

9. историја

Матео Ивановић, VI1 - 2. место на општинском такмичењу

Јован Џамић,  VI1 - 3. место на општинском такмичењу

Милош Миладиновић,  VI3 - 2. место на општинском такмичењу

Емилија Богдановић,  VI3 -  3. место на општинском такмичењу

10. информатика и рачунарство

Јован Болић VI1 - 1. место на оштинском такмичењу, пласман на градско такмичење

Стефан Дингарац, VI3 – пласман на оштинском такмичењу

11. физика

Душица Ђорђевић VII4 1. место на оштинском такмичењу и 1. место на градском такмичењу, пласман на републичко такмичење

Стефан Дингарац, VI3 – 1. место на оштинском такмичењу

Ленка Матић, VI1- 2. место на општинском такмичењу

12. физичко васпитање

Анђела Лолић, VI2  –2. место на  градском такмичењу,  пласман на републичко  такмичење

Дечаци 7. и 8. разред - 1. место на  општинском такмичењу

13. ликовна култура

Никола Остојић, VIII4 –1. место на  општинском и 1. место на градском такмичењу

14. техничко и информатичко образовање

Неа Ђорђевић,  V3 – 2. место на општинском такмичењу

Тара Васић,  V3 – 2. место на општинском такмичењу

Хана Васовић, VII3 -  2. место на општинском такмичењу

 

Велики успех наших ученика и на републичком такмичењу - књижевна олимпијада:

Милица Миладиновић, VIII2 – 1. место на републичком такмичењу

Павле Георгијев, VIII2 – 2 . место на републичком такмичењу

Нина Ђорђевић, VIII2 – 2 . место на републичком такмичењу

Јана Ивановић, VIII2 – пласман на републичко такмичење