Пет до дванаест! Док не буде касно!
Школске активности - Вршњачки тим
четвртак, 14. јун 2018, 11:44h

Вршњачки тим ОШ „Филип Филиповић“ из Београда, уз подршку ментора Ирене Миљковић и Ивана Милановића, извео је акцију дистрибуције флајера и балона. „Пет до дванаест! Док не буде касно!“ Ученици су се окупили у школском дворишту и симболично у „у пет до дванаест“ , држећи се за руке, гласно узвикнули „Стоп насиљу.“ Након тога су једни другима упутили поруке толеранције, љубави и уважавања. Догађају је присуствоао велики број родитеља који је био одушевљен нашом акцијом. Затим је уследило пријатно дружење са пролазницима и том приликом су им додељени балони. Остатак смо искористили за украшавање школских тераса. Ово је била још једна у низу акција које се спроводе у нашој школи са циљем подизања свести о заступљености насиља као и о проналажењу начина да се исто спречи.