Дан школе
Галерија - Слике школе
среда, 21. новембар 2018, 00:53h

Свечано прослављен Дан Основне школе „Филип Филиповић“

Пригодном свечаношћу 26.10.2018. године обележен је Дан Основне школе „Филип Филиповић“.

Ученици старијих и млађих разреда и њихови ментори наставнице српског језика и књижевности Јелена Мандић и Јована Стругар, наставнице разредне наставе Татјана Нинковић и Горица Ђорђевић, наставница енглеског језика Јелена Драговић су припремили овогодишњу приредбу и програм. Тема овогодишње представе била је љубав, вера и нада. У програму је учествовао и хор млађих разреда под вођством наставнице музичке културе Ане Симовић. Милан Луковић, директор школе која је у протеклом периоду добила фасаду и изолацију, реновирање тоалета, нове подове и нову ограду, захвалио се Министарству просвете, општини Вождовац на свему што је урађено да Школа сада изгледа модерно и савремено.

Свечаности је присуствовао  члан Већа општине Вождовац задужен за предшколске и школске установе Милош Стојановић, директори осталих вождовачких школа, гости из Уба, родитељи, колеге у пензији и деца.