Успеси наших ученика на општинским такмичењима

13.03.2017.

Ученици наше школе су били врло успешни на општинским такмичењима и постигли су следеће резултате:

1. математика

Драгослав Петровић III3 – II место

Вук Радошевић IV1 – I место и пласман на градско такмичење

Јана Маџаревић IV1 – III место

Федор Вуксановић IV1 – III место

Лука Соломун IV3 – I место и пласман на градско такмичење

Вук Драговић IV3 – III место

Стефан Дингарац Vр – I место

Вукашин Јованчић Vр – II место

Коста Брајовић Vр – III место

Душица Ђорђевић VIр – I место

Јана Дринчић VIр – II место

Петар Стојановић VIIр – III место

2. биологија

Ленка Матић V1 – II место

Урош Трповски V1 – III место

Емилија Богдановић V3 – III место

Милош Миладиновић V3 – II место

Елена Вукашиновић VI1 – II место

Милица Античевић VI1 – II место

Тијана Марковић VI1 – III место

Јана Дринчић VI3 – I место

Лука Стојковић VII1 – III место

Мила Илић VII2 – I место

Никола Ђорђевић VII2 – III место

Милица Гарић VIII3 – III место

3. историја

Катарина Вучићевић VIII3 – пласман на градско такмичење

4. информатика и рачунарство

Јован Болић V2 – пласман на градско такмичење

Павле Георгијев VII2 – пласман на градско такмичење

5. физика

Јован Будрак VI2 – II место, пласман на градско такмичење

Душица Тасић VI4 – III место

Андрија Плескоњић VII2 – III место

6. географија

Никола Ђорђевић VIIр – пласман на градско такмичење

Јелена Бабић VIIIр – III место

7. књижевна олимпијада

Јана Ивановић VIIр – I место

Нина Ђорђевић VIIр – II место

Милица Миладиновић VIIр – II место

Павле Георгијев VIIр – III место

Милица Гарић VIIIр – директан пласман на Градско такмичење

Оља Николић VIIIрдиректан пласман на градско такмичење

Миа Гвоздић VIIIрIII место

8. српски језик и језичка култура – граматика

Ленка Матић Vр – II место

Марија Глигорић Vр – II место

Немања Јовановић Vр – III место

Тадија Милићевић VIр – III место

Јана Ивановић VIIр – III место

Нина Ђорђевић VIIр – III место

Ника Милиновић VIIр – III место

Милица Гарић VIIIрIII место

Оља Николић VIIIрIII место

9. хемија

Петар Стојановић VII3 – II место, пласман на градско такмичење

Лука Стојковић VII1 – III место, пласман на градско такмичење

Милица Гарић VIII3 – III место

10. физичко васпитање

фудбал

ученици VIIр / VIIIрIII место

рукомет

ученици VIIр / VIIIрIII место