Посета менторки из ОШ „Радоје Домановић“ из Ниша

06.04.2020.

29. јануара 2020. године су нам у првој менторској посети биле менторке из ОШ „Радоје Домановић“ из Ниша, Љиљана Радовановић Тошић, психолог и Душица Тричковић, директор школе. У пријатној атмосфери су се упознале са специфичностима школе, прикупиле су потребне податке, представиле пројекат Квалитетно образовање за све, представиле Оквир компетенција за демократску културу. Упутиле су чланове ужег пројектног тима како да израде свот анализу. Тим је изабрао три компетенције које ће бити окосница акционог плана: развијање критичког и аналитичког мишљења, демократски дух и одговорност. Извршиле су процену стања у школи . Утврђена је даља динамика комуникације за коју смо сигурни да ће бити плодотворна и пријатељска.