ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ о почетку другог полугодишта!!!

21.01.2022.

Поштовани, неколико важних информација пред почетак другог полугодишта школске 2021/22 године.

* од понедељка 24.јануара 2022.године. први модел организације наставе (непосредан рад са целим одељењем у школи) важи за ученике првог, другог, трећег и четвртог разреда.

* други (комбинован) модел ће се примењивати од 24.јануара 2022.године. за ученике петог, шестог, седмог и осмог разреда.

Одељења се деле у две групе.

* понедељак, среда и петак радне недеље (24.1.- 28.1.22.год.) долазе ученици А групе, док у уторак (25.1.22.год) долазе ученици Б групе.

* ОБАВЕЗНА је употреба заштитних маски за све запослене, ученике и трећа лица све време током боравка у школи.

Ношење заштитних маски је обавезно од момента уласка у двориште до напуштања школског дворишта.

* часови трају 45 минута, и ради се по постојећем распореду.

* прва смена (пре подне) ученици старијих разреда
друга
смена (после подне) ученици млађих разреда

СРЕЋАН НАМ ПОЧЕТАК ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА.